» » איפה לקנות שמן קריל?

איפה לקנות שמן קריל?

איפה לקנות שמן קריל?מאמר זה מיועד לאנשים שאין להם אמונה ברפואה טבעית אך מי הם מבולבל בין קניית שמן דגים, שמן קריל לטיפול שלהם מחלות רפואיות באופן טבעי, אך לפני קניית שמן קריל, הם רוצים לדעת מהו שמן קריל, מה הם היתרונות של שמן קריל, שמן קריל לעומת שמן דגים, הנכון...

אז המשך קריאת מאמר זה שדרכו תוכלו ללמוד מה קריל כיצד קריל הוא חיה ביו-עיניים, מה הם היתרונות של שמן קריל. תאמין לי, לאחר קריאת כל הפרטים אודות קריל, אתה מסכים כי שמן קריל הוא באמת מועיל, ההחלטה שלך נכון. אז בואו להתחיל מחדש:

מה הם Krills?

קריל הוא סרטנאים דמוי שרימפס אבל רק 2.5 סנטימטרים שקלול 2 גרם. הוא נמצא באוקיינוס באנטארקטיקה, ניזון פיטופלנקטון צף על המים, האוכל האהוב של לווייתנים, חותמות, ציפורים, פינגווינים מינים ימיים אחרים.

הפסקה שרשרת המזון, שהיא קריל, יכול להיות ההשלכות קטסטרופלי במונחים של אקולוגית. ולכן היא מרכיב אסטרטגי בביולוגיה האנטארקטי, אולי אחד הקישורים החשובים המזון. מינים ידועים 85, הנפוצה ביותר היא ה-Euphausia Superba (גם לחפש Euphausia Superba שמן), הידוע בכינויו קריל האנטארקטי, אחד הנפוץ ביותר בכדור הארץ.

ההערכה היא כי ב אנטארקטיקה, חלוקת סה כ שטח קריל מייצג ארבע פעמים את האזור של אוסטרליה. לקבלת השפע המכילה שילוב של חומרים מזינים מוכרות נוגד חמצון רב עוצמה, מדענים מאמינים שהוא יוכל להפוך לאחד המאכלים החשוב ביותר של העתיד. מחקרים שונים שהתנהל ברחבי העולם הם לחשוף את מאפייני התזונה והטיפול יוצאת דופן של שמן קריל.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

קריל – חיים מאורגניזמים החיים במים

למעט כמה מינים של euphausiids, שם מדעי כללי קריל, יש אור בהפקת איברים (photophore) בבטן, מבנה המאפשר להם לפלוט אור דרך תגובה כימית חמצן ו מספר תרכובות בשם luciferin, לוציפראז ו- ATP (אדנוזין טריפוספט).

בעוד שלא ידוע מדוע יש להם יכולת ביולוגית זו, הנחות חלקם הם כי יכולת זו של קריל מסייעת להם למשוך בני המין הנגדי למטרות רבייה, בעוד אחרים לראות את זה בתור הסוואה כדי לפצות את הצל שלהם כדי למנוע מזוהה על-ידי שלהם טורפים חי במים רדודים.

קריל – המין הנפוץ – שימושים של קריל

השימושים הנפוצים ביותר של קריל כוללים ומדגה קריל, כפיתיון ספורט דייג, אוכל דגים באקוואריום, וביצוע מוצרי דיאטה. ביפן, הוא משמש כמזון, נקרא "okiami", מרכיב המפורסם בשימוש מרקים, סלטים, מנות ראשונות. הוא מאופיין על-ידי טעמו המלוח וחזק כמו לובסטר. את שאר העולם, השימוש קריל מוגבלת נגזרות שלו, כמו שמן, אשר משמש כתוספת תזונתית עקב תכונותיו מרפא, תזונתי.

במים האנטארקטי, לתפוס השנתי של סרטנאים זה הוא כ-100,000 טון בשנה, ביפן של 70,000. Overfishing מוסדר משנת 1993 על ידי “ ועדת השימור של אנטארקטיקה ימיים החיים למשאבים ” כדי להבטיח לקיימות בעתיד. זה חיים זעיר, המשפחה של “ Euphausiaceas ”, היא אחת הקבוצות הגדולות האוקיינוסים. הבנקים שלה הגיעו צפיפות של-20 קילוגרמים למטר מעוקב של מים.

ההערכה היא כי ישנם 90 מינים שונים ברחבי העולם, רק קריל האנטארקטי יש ביומסה של בין 50 ל 150 מיליון טונות. הוא האמין כי ביומסה קריל הוא הגדול ביותר בעולם היום, זה יכול להיות בין 220 ו- 440 מיליון טונות. התחדשות טבעית ביומסה זה נעשה תוך תקופה של שנתיים.

בקרב המין הנפוץ ביותר הוא קריל האנטארקטי (Euphausia superba) קריל האוקיינוס השקט (Euphausia pacifica).

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

יתרונות בריאותיים של שמן קריל

שמן קריל מכיל רבים חומצות שומן אומגה 3 עוצמה, המזינים, נוגדי חמצון, ויטמינים, פחמנים ארוכה, פלבנואידים, וכו ' אשר עושים את זה שמן מדהים תכונות מרפא יעיל בטיפול היפרליפידמיה, הכאב משותף, כאבי שרירים, כאבים, דלקת, תסמונת קדם וסתית תחלואים רבים אחרים. אכן שמן קריל הוא שמן ימיים רק המשלבת חומצות שומן אומגה 3, פחמנים ארוכה ונוגדי חמצון, שלושה חומרים היסוד העיקריים עבור גוף האדם לתפקד כראוי, לשמור או להחזיר את הבריאות.

שמן קריל לעומת שמן דגים

מתוך קריל שמנים הזמינים בשוק, שמן קריל האנטארקטי הוא יציב יותר ועמיד יותר מאשר שמן דגים קונבנציונאלי, כלומר היא נמשכת כל עוד לא יתחמצנו בגוף. משך הוא שנתיים מחוץ למקרר, 4 שנים בתוך המקרר. שמן קריל לא משאיר טעם חשוד כמו שמן דגים נפוצים, אין ריפלוקס הוושט המתרחשת עם לצרוך כמוסות רכות שמן קריל, שמן קריל כמוסות, או שמן קריל יחידות.

זכור, כמוסת שמן קריל ביום שומר של הרופא כי שמן קריל 48 פעמים יותר טוב שמן דגים.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי

מה הם krills? – מידע מעודכן

קריל, סרטנים ימיים קטנים, כמו שרימפס, שחיה בלהקות צפופה, במיוחד במים האנטארקטי. רוב של-90 מינים משתנים באורך מ- 8 עד 70 מ מ להשתמש רגליהם בעלת נוצות לסינון diatoms קטנטן שבו הם להאכיל, בדרך כלל פולטים אור חזק כחול ירקרק שמסייעת להם להרכיב עבור שרצים כנראה. קריל חיים בים הפתוח, היא מרכיב חשוב של שרשרת המזון. היא משמשת מזון דגים, ציפורים, בעיקר את הלווייתנים, אשר צורכים עד 2 טון של קריל. גדות סרטנים אלה יש צפיפות של 20 ק"ג למ"ק; מינים מסוימים להישאר קרוב לפני השטח, עוד יותר עד 2000 מטר עומק.

בשל החשיבות העצומה של קריל כמקור חלבון, יפנית, פולנית ציי דגים עבור קריל. שמן קריל מפורסמת בזכות סגולותיו הרפואיות. בני שלוש-עשרה אמנת האנטארקטי יצרו משרד מבוסס באוסטרליה, בעל סמכויות להגביל תופס.

בכל שנה, לווייתנים מזיפות להגר ווטרס האנטארקטי לאכול טונות של קריל. ישנם למעלה מ-80 מינים של סרטנאים קטן זה דומה שרימפס. זהו מקור טוב של חלבון עבור טורפים רבים שלהם, כולל בני אדם, ציפורים ודגים.

ב אנטארקטיקה, היו מחקר מדעי מדהים ביניהם כוללים מחקרים פאליאונטולוגיה, מטאורולוגיה, geomagnetism, בקרת אקלים גלובלי, סיסמולוגיה, ופיסיקה ionospheric. האוקיינוסים עשירות סביב אנטארקטיקה הם מוקד חשוב של המחקר. ביולוגים גילו כי דגים במים האנטארקטי יש רכיב של אנטיפריזים בדם שלהם מאפשרת להם לעמוד בטמפרטורות מתחת לאפס.

מחקרים על ההיסטוריה הביולוגית של פינגווינים, חותמות, קריל (מזון מקור פוטנציאלי עבור העולם) סיפקו מידע חדש על האקולוגיה של מינים אלה. ללימודים בינלאומיים שיפרו את ההבנה של הרבייה של קריל, אפשרו למדענים לשפר את שלהם תחזיות של מגבלות בטוח עבור הקציר של חיה זו.

לחץ כאן כדי לקנות שמן קריל מהאתר הרשמי