» » типи жінок випадіння волосся

типи жінок випадіння волосся

Введення

Помилково думав, бути строго чоловічий хвороби, жінки насправді складають сорок відсотків американського волосся втрати страждають. Випадання волосся у жінок може бути абсолютно руйнівною для потерпілий в себе зображення та емоційного благополуччя.

На жаль, суспільство змусила жінки страждають мовчки. Він вважається набагато більш прийнятною для чоловіків, щоб пройти через той же процес випадіння волосся. Навіть більш на жаль, медичне співтовариство також розглядає проблему випадіння волосся жінок як ніби вона не існує. Оскільки випадіння волосся як видається, бути небезпечною для життя, більшість лікарів приділяють мало уваги на жінок скарги про втрату волосся і по суті розповісти своїм пацієнтам, що “ це не така велика справа ” і що “ ви просто повинні жити з його. ”

Звичайно, що цих лікарів не схоже, розуміти, що психологічний збиток від випадіння волосся і почуття непривабливих може бути настільки руйнівними, як будь-яких серйозних хвороб і справді, можна вважати емоційні витрати, що безпосередньо впливає на фізичне здоров'я.

Американська асоціація втрата волосся визнає, що випадіння волосся жінок є серйозні життя зміни умови, що більше не може бути проігноровані медичної громади і суспільства в цілому.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок

Типи жінок випадіння волосся

Випадання волосся може бути тимчасовий або тривалий. Тимчасові випадіння волосся може бути легко виправити, коли її причини визначені і розглядалися або важко, коли це не відразу ясно, що є причиною. Випадання волосся, що можливо могло бути тимчасові, може стати тривалої внаслідок неправильного діагнозу. Потенціал для таких misdiagnoses, можливо, найбільш розчаровують аспектів випадіння волосся для жінок. Відомості в цьому розділі допоможуть визначити причину вашої втрати волосся і в ідеалі привести вас і ваші лікарі до лікування для вашого конкретного виду втрати волосся, раніше, ніж пізніше.

Облисіння це медичний термін, надмірного або ненормальним випадіння волосся. Існують різні види облисіння. Те, що всі втрати волосся має спільного, чи то у чоловіків або жінок, є те, що завжди є симптомом щось інше, що пішов не так у вашому тілі. Волосся буде залишатися на голові, де вона належить, якщо гормон дисбаланс, хвороба або деякі інші умови не відбувається. Цьому умова може бути просто, як ген, який робить ви схильні до чоловік або жінка план облисіння або одну з форм вогнищева алопеція, або він може бути складним, як цілий ряд захворювань. На щастя, втрата волосся може бути симптомом короткострокові події, такі, як стрес, вагітності та прийняття деяких лікарських препаратів.

У цих ситуаціях, волосся буде часто (хоча й не завжди) рости тому, коли подій пройшло. Речовин, гормонів, ліки та захворювань може викликати зміни в росту волосся, пролити фази і їх тривалості. Коли це відбудеться, синхронне зростання і пролити відбуваються. Після того, як причину займався, багато разів волосся буде повернутися до їх довільний візерунок зростання і пролити і проблема випадіння волосся припиняється. Unfortuantely, для деяких жінок, випадання волосся стає житті довга боротьба.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок