» » причини втрати волосся у чоловіків

причини втрати волосся у чоловіків

Введення

причини втрати волосся у чоловіківАндрогенна Випадання волосся або загальні чоловічого облисіння (MPB) припадає більш ніж 95% втрати волосся у чоловіків. У віці тридцяти п'яти двох третин чоловіків будуть відчувати деякі ступінь помітних випадіння волосся і від п'ятдесяти років приблизно 85% чоловіків мають значно витончення волосся. Приблизно двадцять п'ять відсотків чоловіків, які страждають з чоловічого облисіння почати процес болісно, перш ніж вони досягнуть у віці двадцять один.

На відміну від суспільства переконання більшість чоловіків, які страждають від чоловічого облисіння незадоволені надзвичайно їх ситуації і буде робити все, щоб змінити його. Випадання волосся впливає на всі аспекти життя страдалец втрати волосся. Вона впливає, міжособистісні відносини, а також професійне життя тих, хто страждає. Це не рідкість для людей, щоб змінити свою кар'єру контури з-за їх втрату волосся.

Асоціація Лос волосся визнає як руйнівні чоловічого облисіння може бути для людей різного віку і створив ресурси для чоловіків, щоб отримати повністю об'єктивні відповіді на свої питання втрати волосся.

Ми настійно радимо проти дослідження ваші варіанти через жовті сторінки або комерційних веб-сайтів. Існують сотні продуктів і послуг, які продаються уразливі волосся втрати споживача, але в даний час існує тільки два FDA approved продуктів, які були клінічно доведено припинення або запобігання втрати волосся. Крім того, лише кілька хірургів виконують хірургічне відновлення волосся на сучасні стандарти.

Натисніть тут, щоб переглянути найкраще лікування випадіння волосся

Причини втрати волосся у чоловіків

Андрогенний облисіння або чоловічого облисіння (MPB) несе відповідальність за більшість випадання волосся у чоловіків. Хоча існує багато причин, люди втрачають своє волосся, серйозні хвороби, реакція на деяких лікарських препаратів і в дуже стресових подій рідкісні випадки, в тому числі більшість випадання волосся у чоловіків може бути звинувачений на спадковість.

Що страждають облисіння чоловіки шаблоном фактично є успадкування є волосяних фолікулів з генетичної чутливість до Дигідротестостерон (ДГТ). Волосяних фолікулів, які чутливі до DHT починають miniaturize, скорочення термін служби кожного волосяний фолікул постраждалих. Врешті-решт ці постраждалих фолікулів припинити виробництво косметично прийнятною волосся.

Чоловічого облисіння, як правило, характеризується була розв'язана на receeding і витончення корону. Волосся в цих областях, включаючи храми і середині передній шкіри голови, як видається, найбільш чутливі до DHT. Це в кінцевому підсумку візерунок прогресує в більш очевидною облисіння по всій весь верхній частині голови, залишаючи тільки обід або “ підкова ” візерунок волосся, залишаючись в більш просунутої стадії MPB. Для деяких чоловіків навіть цього залишилися обода волосся може залежати від ДГТ.

Натисніть тут, щоб переглянути найкраще лікування випадіння волосся

Пильний погляд на ДГТ

Дигідротестостерон (ДГТ) — це похідна або побічним продуктом тестостерону. Тестостерон перетворює ДГТ за допомогою фермент тип II 5-альфа reductace, який проводиться в волосяний фолікул сальних залоз. Хоча весь генетичний процес чоловічого облисіння є не зовсім зрозумілою, вчені знають, що ДГТ зменшується волосяних фолікулів, і що коли пригнічені ДГТ, волосяних фолікулів продовжувати процвітати. Волосяних фолікулів, які чутливі до DHT повинні піддаватися гормон протягом тривалого періоду часу для постраждалих фолікула для завершення процесу мініатюризації того. Сьогодні з належного втручання цей процес може бути сповільнилося або навіть зупинився, якщо спіймали досить рано.

Натисніть тут, щоб переглянути найкраще лікування випадіння волосся