» » причини втрати волосся жінок

причини втрати волосся жінок

Дигідротестостерон (ДГТ), похідна чоловічий гормон тестостерону, є ворогом волосяних фолікулів на голові. Простіше кажучи, за певних умов ДГТ хоче ці фолікули мертвий. Ця проста дія є в корені багатьох видів втрати волосся, так що ми її вперше вирішення.

Андрогенна Випадання волосся, зазвичай називають чоловік або жінка план облисіння, була лише частково розумів до останніх декількох десятиліть. Протягом багатьох років учені думали, що андрогенна Випадання волосся було викликано переважання чоловічих гормонів секс, тестостерону, що жінки також мають в невеликій кількості в нормальних умовах. Хоча тестостерону в основу Болдінг процес, DHT думав до головним винуватцем.

Тестостерон перетворює ДГТ за допомогою фермент тип II 5 альфа редуктази, який проводиться в волосяний фолікул сальних залоз. Вчені тепер вважають, що це не сума оборотних тестостерону, що є проблема, але рівень ДГТ прив'язування до рецептори в шкіру голови фолікулів. ДГТ зменшується волосяних фолікулів, що робить неможливим для здорового волосся, щоб вижити.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Гормональні процес тестостерону, перетворення на ДГТ, які потім шкодить волосяних фолікулів, відбувається в чоловіків і жінок. В нормальних умовах жінки мають хвилини частку рівня тестостерону, що чоловіки мають, але навіть невелике може викликати ДГТ-спрацьовує випадіння волосся у жінок. І звичайно коли цих рівнів рости, ДГТ є ще більше проблем. Ці рівні можуть піднятися і все ще бути в те, що лікарі вважають "нормальним" на крові, хоча вони є досить високі, щоб викликати проблеми. На рівні не може піднятися на всіх і все ще бути проблемою, якщо у вас є вид хімії тіла, що це дуже чутливі, навіть його регулярні рівнів хімічних речовин, включаючи гормони.

Оскільки гормонів працюють у здоровий спосіб, коли вони в делікатний баланс, андрогени, як називають чоловічих гормонів, не потрібно бути підняті викликати проблеми. Їх колегою жіночі гормони, коли опустив, надати краю до цих андрогени, наприклад ДГТ. Такого дисбалансу також може призвести до проблем, включаючи втрату волосся.

Гормони є циклічних. Рівня тестостерону в деякі чоловіки падіння на 10 відсотків кожне десятиліття після тридцяти. Жіночий гормон рівнів скорочуватися як менопаузи підходів і різко падає під час менопаузи і за його межами. Циклічної природи наші волосся і гормони є однією з причин випадіння волосся може збільшення в короткостроковій перспективі, навіть коли ви відчуваєте довгострокових уповільнення волосся втрати (і довгострокові збільшення росту волосся) під час на лікування, який контролює випадіння волосся.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Нижче наведено найпоширеніші причини жіночого випадіння волосся.

Andogenetic облисіння

Більшість жінок з андрогенний облисіння мають розсіювання проріджування на всі ділянки шкіри голови. Чоловіки з іншого боку, рідко розсіювання витончення але натомість є більш чіткі моделі облисіння. Деякі жінки, можливо, поєднання двох типів візерунок. Андрогенний волосся у жінок є під дією андрогени чоловічі гормони, які зазвичай присутні у тільки в невеликих кількостях. Андрогенний облисіння може бути викликано цілий ряд факторів, які прив'язані до дії гормони, зокрема, кіст яєчників, беручи високий андрогени індекс протизаплідні таблетки, вагітності і менопаузи. Так само, як у чоловіків гормон ДГТ видається принаймні частково винен мініатюризації волосяних фолікулів у жінок, які страждають від облисіння жінка. Спадковість відіграє основним фактором у захворювання.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок

Телогену міазми

Коли ваше тіло йде через те, що травматичні, як народження дитини, недоїдання, важкої інфекції, основні операції або крайнього стресу, багато хто з 90 відсотків або близько волосся в anagen, (зростає) фаза або катаген (відпочиває) етап можна перекласти всі відразу в стадію пролити (телогену). Близько 6 тижнів до трьох місяців після стресових подій, як правило, це явище називається телогену міазми, коли можна почати. Можна втратити кілька волосся в час коли в повномасштабний телогену міазми. Для більшості, хто страждає з TE повний ремісії існує імовірність того, як можна уникнути суворо стресових подій. Для деяких жінок, однак телогену міазми таємничий хронічних розлад і може існувати протягом місяців або навіть років, без будь-яких справжнє розуміння запуску фактори або стресу.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок

Anagen міазми

Anagen міазми виникає після будь-якого образа фолікул волосся, що погіршує його mitotic або метаболічної активності. Ця втрата волосся є часто пов'язані з хіміотерапії. Оскільки хіміотерапії цілі вашого тіла швидко ділення ракових клітин, ваше тіло інші швидко поділу клітини, таких, як волосяних фолікулів в стадії зростаючої (anagen), також значно впливає. Незабаром після хіміотерапії починається близько 90 відсотків або більше волосся можуть випадати, а ще в anagen етап.

Характеристика знаходження в anagen міазми є конічна руйнування валів волосся. Вал волосся звужує в результаті пошкодження матриці. Врешті-решт валу зломів на сайті звуження та призводить до втрати волосся.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок

Зчеплення облисіння

Цей стан викликано локалізовані травма для волосяних фолікулів від жорстка зачісок, які тягнуть на волосся з часом. Якщо виявлено стан досить рано, буде підріст волосся. Переплетений, cornrows, щільно ponytails та розширення є найбільш поширеними причинами стилізації.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок