» » лікування випадіння волосся для чоловіків

лікування випадіння волосся для чоловіків

лікування випадіння волосся для чоловіківВ останні кілька років медицина зробила величезні кроки в лікуванні випадіння волосся чоловіків. З появою 5-альфа редуктази інгібітори наприклад Propecia і еволюція хірургічне відновлення волосся, для багатьох життя з помітним випадіння волосся більше не є неминучим. Вперше в історії людства це зараз можливо, зупинити або сповільнити прогресування втрати волосся і для заміни втрачених волосся через хірургії з повністю натуральних результатів. Однак, з урахуванням сказаного, переважна більшість лікування випадіння волосся, що даний час на ринку сьогодні, як і раніше нічого, крім "масла змії."

Ви всі бачили оголошення в глибині чоловічих журналів, ви чули рекламу на радіо, і ви бачили рекламно сприяння чудо лікування випадіння волосся. Суть в тому, що переважна більшість рекламуються “ лікування ” не працюють для профілактики і лікування випадіння волосся. Якщо лікування випадіння волосся не є затверджені FDA або рекомендується Американської асоціації втрата волосся, швидше за все ви витрачаєте свій дорогоцінний час і гроші. Пам'ятайте, що успішне лікування випадіння волосся, значною мірою залежить від раннього втручання. Дуже важливо почати лікування з ефективним продукт, як тільки ви помітите настання випадіння волосся.

Натисніть тут, щоб переглянути найкраще лікування випадіння волосся
Наступні два лікування клінічно доведено успішно лікувати випадання волосся у чоловіків різного ступеня.

Фінастерід, Proscar/Propecia

Фінастерід є Загальна назва для марки препарати, Proscar і Propecia. Фінастерід була спочатку розроблена компанією "Мерк" як препарат для лікування збільшена передміхурової залози (Proscar). Під час випробувань на чоловіків з простати проблем було відзначено інтригуючою побічний ефект росту волосся. Оскільки фінастерід вже були схвалені FDA для лікування збільшена prostates у чоловіків, Merck і компанія вирішила продовжити можливість розвитку фінастерід як перший таблетки для лікування чоловічого облисіння.

22 Грудня 1997 року FDA затверджені 1 мг доза фінастерід для лікування андрогенний облисіння у чоловіків (чоловічого облисіння). Propecia є першим наркотиків в історії ефективного лікування чоловічого облисіння в переважній більшості людей, які використовують його.

Натисніть тут, щоб переглянути найкраще лікування випадіння волосся

Як працює Propecia/фінастерід:

Фінастерід в страшних успіх є завдяки своїй здатності спеціально перешкоджати тип II 5-альфа reductace, фермент, що перетворює тестостерону в більш потужним андрогени Дигідротестостерон (ДГТ). Propecia, 1 мг дози фінастерід ефективно може знизити ДГТ рівнів як 60% в разі щодня. Це ДГТ, що зменшує або miniaturizes волосяний фолікул, яка в кінцевому підсумку призводить до облисіння. Це 60% зниження ДГТ має доведено, щоб зупинити прогресування втрати волосся у 86% чоловіків прийому препарату під час клінічних випробувань. 65% учасників судового розгляду, досвідчений, вважалося, що істотний ріст волосся росту.

На даний момент єдиним дійсно ефективним медично перевірений спосіб заарештувати процесі втрата волосся є більш низькі рівні ДГТ. Американська асоціація втрата волосся рекомендує фінастерід у першому рядку напад для всіх людей, які зацікавлені в лікуванні їх чоловічого облисіння.

Натисніть тут, щоб переглянути найкраще лікування випадіння волосся

Міноксидил (loniten)

Міноксидил (loniten) був перший препарат, затверджених FDA для лікування чоловічого облисіння. Протягом багатьох років minoxidill, у формі таблетки, був широко використовуються для лікування високий кров'яний тиск. Точно так само, як фінастерід дослідники виявили дуже цікавий побічним ефектом наркотиків. Приймаючи ліки були волосся, зростаючий в несподіваних місцях, як на їх щоках і назад свої руки людей, деякі навіть виросли волосся на чоло їх.

Деякі дослідники, підприємливі мали поняття, що застосування міноксидил місцево, прямо на голову, може рости волосся на Болдінг областей. Ну він зробив це, щоб залежно від ступеня випадіння волосся. Це час, це лікування була революційним.

Хоча міноксидил клінічно доведено до сповільнити прогресування втрати волосся та підріст деякі волосся, найбільш обгрунтоване експерти бачити його як відносно незначно ефективне наркотиків у боротьбі проти випадіння волосся. Оскільки міноксидил не матиме ефекту на гормональну процес випадіння волосся її позитивний вплив на кращий тимчасовим і зазвичай дають трохи розчаровує довгострокових результатів.

При цьому сказав Американської асоціації втрата волосся ще рекомендує препарат для тих, хто не відповіли вигідно, щоб фінастерід лікування, або для тих, хто хотів би додати ще один продукт для їх режим. До AHLA не рекомендує міноксидил у першому рядку напад для чоловіків, які страждають з чоловічого облисіння, але визнати його як ефективне лікування невеликий відсоток від своїх користувачів.

Натисніть тут, щоб переглянути найкраще лікування випадіння волосся