» » криля нафти – кінцевим джерелом омега – 3

криля нафти – кінцевим джерелом омега – 3

Два простих способи, щоб поліпшити своє здоров'я

криля нафти – кінцевим джерелом омега – 3Дві з найкращих і ще прості способи, щоб покращити загальний стан здоров'я БАД включають:

 • Збільшення споживання антиоксидантів.
 • Збільшення споживання Омега-3 масла.
Антиоксиданти є спосіб вашого тіла нейтралізувати вільні радикали, ці шкідливі метаболічні побічні продукти, які пошкодження клітин і тканин по всьому тілу.

Наукові докази неодноразово демонстрував, що антиоксиданти є наріжним каменем в акції серце здоров'я, імунна система підтримки та підтримки пам'ять. Антиоксиданти також відображаються на роль у наданні допомоги, щоб сповільнити ваш ознаки старіння.

Хоча багато продукти містять антиоксиданти, сьогодні неякісні дієти, майже завжди бракує в повний спектр цих корисних безкоштовно радикальні сміттярі. Тому я настійно рекомендую, збільшенням споживання антиоксидантів як цінний спосіб оптимізувати ваше здоров'я.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Два життєво важливі жири, які є ключем до вашого здоров'я

Я впевнений, що ви чули, тепер два жири в Омега-3 масла, які мають вирішальне значення для вашого здоров'я – ДГВ і EPA. Ці сполуки, не тільки для підтримання вашого здоров'я-наукові дослідження показують, що вони також може сприяти здоров'я серця і надати імунної системи і підтримки настрою.

Зараз в ідеальному світі, ви могли б отримати всі Омега 3 потрібно, є рибу. На жаль, дослідження показують, що їдять рибу може потенційно піддати вас до високого ступеня забруднення з промислових забруднюючих речовин і токсинів, як ртуть, ПХД, важкі метали та радіоактивних отрут.

Справді, FDA і EPA поклав на здоров'я консультативні попередження проти деяких риб і молюсків споживання для маленьких дітей, жінок, які вагітні або може стати вагітні та годують матерям.

Я раніше рекомендується приймати риби олія для підвищення споживання Омега-3 жири. І висока якість риба масла звичайно чудові продукти, з багато важливих переваги для здоров'я.

Але є й недоліки.

Такі, як … риб'ячий жир є слабкою в антиоксидантного зміст. Як збільшити споживання незамінних жирних кислот Омега-3, споживання риб'ячий жир, може реально збільшити ваш необхідність ще більше антиоксидантний захист якщо риб'ячий жир піддається надмірної кількості кисню або стала rancid.

Чому? Ну, риб'ячий жир є швидко псуються. Антиоксиданти допомагають забезпечити не окисляє риб'ячий жир легко. Як тільки зазначалося, окислення призводить до утворення цих шкідливих вільних радикалів.

Це був неприємної проблемою довгий час …

До відкриття криля олія – морський нафти, що допомагає вирішити дилема поєднуючи однозначно і синергічний антиоксидантів і омега 3.

Вона зарекомендувала себе набагато перевершує раніше рекомендується риба масла. Ось як …

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Потужні антиоксиданти + важливі Омега-3 масла = вражаючі здоров'я

Коли я вперше дізнався про це чиста морська масло, я був дуже вражений з його багатьох переваг і твердих досліджень за його унікальне поєднання антиоксидантів, Омега-3 масла і інші інгредієнти.

Список як криля нафти підтримує ви ймовірно вразить вас теж:

Багато способів криля нафти підтримує ви

 • Здорового серця
 • Підтримка для концентрації, пам'ять та навчання
 • Здоров'я цукру в крові
 • Здорові суглоби, з підвищення спільної комфорт
 • Боротьби з ознаками старіння
 • Здоровий мозок і нервова система функція та розвитку
 • Захист для клітинних мембран
 • Холестерин і іншого ліпідного здоров'я крові
 • Здоровій функції печінки
 • Зміцнення імунної системи
 • Підтримка здорового настрій
 • Здоров'я оптимальний шкіри
Так, якщо ви шукаєте спосіб підвищити ваше здоров'я з продуктом, який дійсно доставляє товари, потім будь ласка взяти хвилину, щоб дізнатися, як чистий криля нафти може допомогти вам.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Нове попередження про Омега-3 добавок...

Нова лабораторія випробувань за споживача лабораторії розкриває деякі тривожні упущення в якості серед популярна риба масла і криля нафти добавки.

Ці проблеми, які варіювалися від неточним етикетки, псування (у тому числі в Дитячий продукту) і кишкові покриттям продукти які звільнені занадто рано. І Sky-High ПХД в один призначений для домашніх тварин.

Те, що відкрив інший незалежної лабораторії?

Тим часом незалежного тестування було зроблено для порівняння трьох основних виробників криля нафти. Виробник є одним з цих трьох.

Протокол дуже суворий був застосований забезпечити неупереджений сліпого тестування трьох брендів. Аналітична випробувань було зроблено за третіх осіб, що добре налагоджені і добре відомі labs.

Вони аналізуються рівні astaxanthin, Омега-3 жирних кислот, фосфоліпідів і місті lyso-phosphatidylcholine і свіжість і безпеки показників.

У цьому розділі наведено їх результати...

Аналіз чітко вказано, що наш виробник криля олія містить найвищий рівень EPA, ДГВ, а також всього Омега-3, в порівнянні з двома іншими.

Astaxanthin високо реактивні (і тому дуже потужним антиоксидантом), так що криля навалом лабораторії використовуються нафти від трьох виробників, щоб вивчити стабільності astaxanthin.

Вони прийшли до висновку, що один продукт був дуже нестабільний, один був помірно так, і третій-наш виробник-був явним переможцем для стабільності.

Коли вони перевірили свіжість показників, триметиламіноксиду (TMAO), trimethyl Амін (ТМА) і всього летючих основні азоту (TVN), вони виявили, що криля нафти, виготовлений за нашими виробника був найнижчий (у більшості випадків, виявити) обмеження.

На відміну від криля нафти, однієї фірми показав дуже високі концентрації ТМА, TVN та TMAO, що вказує псування.. і в одному випадку навіть непридатними для споживання людиною відповідно до комісії рішення 95/149/EC. Натисніть тут, щоб переглянути результати для себе.

Я радий сказати, що наш виробник пройшла ці випробування у верхній частині купу. Але є ще одна причина, чому я вважаю, чистий криля масло стоїть вище...

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Що тут більше про Licaps ®?

Зараз ми поставляємо чистий криля нафти в "Licaps ®" капсули замість капсул або caplique. Licaps використовують інноваційні "Fusion технології" Друк капсули 2-х частин без використання діапазонів.

Цей надзвичайний рідина капсули технології можуть надати багато корисних переваг над іншими, тому що це...

 • Зменшує окислення потенційних, промивка рідкий формулювання з азоту в процесі капсули заповнення – створює свіжість Пузир
 • Гарантує, 2-х частин капсули герметизовані запечатаний значно зменшити можливість витоку-дає саме жорсткий, цілісний капсули
 • Підсилює придатності через зразковий заповнення та герметизації процесів
У нижній лінії з Licaps.. можливість для витоку скорочується практично до нуля час розширеної поглинання.

І це не вся історія...

Більше року витратили виборі просто права виробник

Моя команда і я провів понад 18 місяців робить нашу належної обачності в Licaps виробника, перш ніж погодитися на будь-яку партнерства.

Подібно тому, як ви подивіться на облікові дані, коли ви наймання підрядника або співробітника, це мудрі дуже ретельно вивчити облікові дані компанії, що робить ваш добавки …, і це саме те, що я зробив з цього виробника.

При виборі виробляти чистий криля нафти, ретельне увагу було приділено їх якість процесів..., щоб ви б найкращим криля масла продукту я міг знайти для підвищення вашого здоров'я.

Ось лише деякі Історія за цю інноваційної компанії...

 • Розроблена концепція герметизації капсули без 'використання діапазонів,' у відповідь на споживчий міркування безпеки в кінці 1980-х (званих "Licaps")
 • Провів більш ніж 15 років розвивається Licaps капсули дизайн і процесів
 • Успішно отримав cGMP сертифікації на своєму об'єкті у Франції в 2003
 • Є світовим лідером у капсулі виробництвом більш ніж сторіччя – має 10 виготовлення пам'ятників працює 24/7 в Americas, Азії і Європі
 • Виробляє понад 50% всіх 2-х частин капсули там сьогодні-більше, ніж 180 мільярдів капсул на щорічній основі
Ви можете впевнені, знаючи, що я і моя команда зробили добре продумана і досліджуваного вибір в наданні Вам високу якість продукту.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Запорука якості

Існує ще один дуже важливо впевненість, що ви отримуєте найкраще якість продукту.

Подібно тому, як ви подивіться на облікові дані, коли ви наймання підрядника або співробітника, так ви б доцільно подивитися на облікові дані компанії, що робить ваш добавки.

Саме тому наша команда вибрала виробництва компанії для наших оливу криля дуже ретельно, звертаючи особливу увагу на їх якість практики-, так що ви повинні були дуже кращий продукт для вашого здоров'я.

Наші вибрані виробником невпинно переслідує чудово контролю якості стандартів, які включають дії, як …

 • Відображення з усіх ключових процесів та моніторинг їх суворо
 • Створення цілі якості для кожного продукту
 • Внутрішні аудити для оцінки продуктивності
 • Відповідне тестування на кожному етапі розвитку
 • Велика документація всі дії.
І багато чого іншого!

Всі свої процеси підкріплені суворі сертифікати – ISO 9001 та ISO 17025-даючи Вам душевний спокій, що ви отримуєте найкраще якість продукту, який можна купити за гроші.

Гігантські китів розповісти їх крихітні здоров'я підвищення таємницю

Просто, які криля будь-якому випадку?

Криля є невеликий креветок або креветки, як істот, які харчуються в світі найбільш мамонт тварин-великі кити. Беззубим великі кити залпом вниз величезні кількості криля отримання енергії, вони потрібно паливо їх масове навалом. Синій кит їсть до 8 000 фунтів криля кожен день під час годування сезону.

Ці високо інтелектуальні великі кити, не тільки тварини, які залежать від криля для своїх потреб у харчуванні. Так що ущільнення, пінгвінів, морських птахів, кальмарів і риби.

Харді криля видобуваються з суворих води Антарктики – ті, які складають наші оливу криля – є настільки важливим, вони розглядаються на “ keystone видів, ” організму, від яких залежать багато антарктичної хижаків.

Ці semi-translucent ракоподібних збиратися в щільні мас або зграї, що може перетворитися на океан поверхні рожевий чи червоний.

З планктону, криля складають найбільших біомаси на землі … один з найбільш легко поновлюваних джерел їжі ресурси доступні, відмінним джерелом харчування з екологічної точки зору.

Криля або не є новим джерелом харчування. Вони вже були зібрані як джерело їжі для людей і одомашнених тварин з в 1800-х. Можливо, ще раніше у Японії, де вони розглянули делікатес.

Однак, ви повинні знати, …

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

ОДВ баланс має вирішальне значення для вашого здоров'я

Незамінні жирні кислоти (НЖК) включають Омега-3 жири (висока у життєво важливих сполук ЕПК і ДГК) і омега-6 жирів. ЖНК не може бути виготовлений в вашому тілі, але є корисними для нормального здоров'я і обмін речовин. Таким чином, ЖНК цілей через вашу дієту.

Хоча деякі омега-6 жирів, добре для вашого здоров'я, баланс Омега-6s до Омега 3 має вирішальне значення. На жаль, більшість людей споживати надлишок омега-6 жирів.

Ваші предки обняв дієті з здоровий баланс приблизно рівні омега-6 і омега-3 жири. Але поточний західній дієти є дуже високим вмістом омега-6 жирів. Середній омега-6 до коефіцієнт Омега-3 тепер ближче до 20:1 і в деяких випадках навіть 50: 1. Це може тримати вас від оптимального здоров'я.

Через це незбалансоване відношення і тому, що ви могли б ймовірно вигоду від більш Омега-3 жири …

Я настійно рекомендую, додати чистий криля масла здоров'я Арсенал.

Крім ДГВ і EPA, це унікальний морський масло має інший “ секретна зброя ” не знайдено в риб'ячий жир, який пояснює, чому я вважаю, що це покращений …

Інші криля нафта таємниця

На відміну від риба масла чистий криля нафти несе Омега 3 у вигляді фосфоліпідів – liposomes або маленькі пакети, які забезпечують жирних кислот безпосередньо до вашого тіла клітини.

Наукових доказів, щоб дати показала, що самим безпечним і найбільш ефективним носії ЕПК і ДГК є ці фосфоліпідів.

На жаль, стандартний риба масла (і поступається криля нафти марок) відсутність цього фосфоліпіди, складні. Замість цього вони містять Омега-3 жирних кислот в менш корисним форми безкоштовно тригліцеридів.

Чому важливі фосфоліпідів?

Вони є стандартні блоки для вашого клітинних мембран, регулювання стільникового транспорту функціонують як ‘ воріт охоронці.' У цій ролі вони захищають клітинні мембрани від атаки вільних радикалів.

Цей унікальний відносини між фосфоліпідів і омега-3 жирні кислоти значно полегшує проходження через кишкової стінки, молекули жирних кислот. Це допомагає вам у два способи …

 • Робить Омега-3 жири в оливу криля біодоступність значно більше ніж у риб'ячий жир, дозволяючи ЕПК і ДГК безпосередньо ввести ваші клітини.
 • Покращує Омега-3, щоб коефіцієнт омега-6.
Ще один важливий факт: найбільш переважним фосфоліпідів в чистому криля олії є phosphatidyl холін, яка частково складаються холіну.

Численні дослідження продемонстрували важливість холіну в пам'яті, навчання і розвиток мозку. Справді, холін є особливо важливим для розвитку плоду і дітей мозку в вагітні та годують жінки.

Холін є попередником життєво важливих нейромедіатор ацетилхолін, (який посилає нервові сигнали в мозок) і trimethylglycine, визнаним захисник печінки.

Крім того, він також може похвалитися повним комплектом необхідні антиоксиданти, які не бачили в риби або ГПК печінки нафти.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Чистий криля нафти є переможцем над риб'ячий жир

Немає сумнівів, що ви можете виграти від прийняття високої якості риб'ячий жир. Однак, чиста олія криля пропонує чіткі переваги для риб'ячий жир в ряд важливих способів.

Ви отримаєте все-таки multi-system користь для здоров'я багаті Омега-3 риб'ячий жир, у тому числі найважливіших ЕПК і ДГК …

Але оливу криля також пропонує:

 • НАБАГАТО краще поглинання, ніж риби OilThis означає, що ви можете взяти 1/5 доза-двох невеликих капсули, радше ніж 10 більша з них. Фосфоліпіди прив'язування збільшує біодоступність Омега-3, покращує Омега-3, щоб коефіцієнт омега-6 і підтримує здоровий клітинної мембрани функціонування.
 • Чудово антиоксидантного ProtectionUnique антиоксиданти-в тому числі astaxanthin і Роман морського флавоноїдів-може захистити вас від ушкодження вільними радикалами.
 • Екологічно чиста криля є в нижній частині харчового ланцюга і зібрані від забруднення в незайманих морів, що оточують Antarctica. Тому не потрібно турбуватися про небезпечні нагромаджень ртуті, ПХД, важкими металами або інших токсинів що низької якості риб'ячий жир продукти можуть містити.
 • Поточні SupplyKrill є високо поновлювані джерела. Вони є найбільшим біомаси в океан, і просто немає небезпеки заподіяння їм загинути від over-harvesting.
 • Стабільність антарктичної криля оливу є більш стабільною і більш стійкі до згірклого, ніж звичайні риба масла. Це означає, що воно буде довше. Він триватиме два роки при кімнатній температурі. (Будь ласка не остудіть.)
 • Немає рибний присмак, рефлюкс або інші побічні ефекти хоча риби олія споживання зазвичай призводить до побічні ефекти рибний присмак, рефлюкс або відрижка риби ароматів, цього не сталося з антарктичної чистого криля нафти. Навіть при високих дозах було відзначено жодних негативних наслідків.
 • Поновлюваних джерел їжі джерело криля представляють поновлюваних джерел, сталого та екологічно позитивні харчування джерело.

Оцінка великий для більше антиоксидантів

Чиста олія криля є битком набитий антиоксидантні влади, включаючи антиоксиданти вітаміни A і E, а також astaxanthin і canthaxanthin.

Astaxanthin — каротиноїди тип антиоксидант, який є ще більш потужним, ніж бета-каротин, альфа токоферол, лікопін і лютеїн.

Чиста олія криля також містить нововиявленими флавоноїдів з роману молекулярної структури. Ви вже, напевно, чули, що флавоноїди, потужні антиоксиданти. Дивно, до цих пір, вони не були знайдені у все, за винятком рослини-овочі, фрукти і водоростей.

Astaxanthin і цей унікальний морський джерело флавоноїдів в оливу криля створити особливий зв'язок з ЕПК і ДГК, дозволяючи прямий обмін речовин з антиоксидантів.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Чому чистого криля нафта стає мій голос

Стежити за дешевих підробок, що підтримує здоров'я, а також чисто криля нафти. Як слово про переваги криля нафти розвороти ви можете очікувати побачити багато марок поступається криля розливу нафти ринку, видають себе як висока якість продукції.

На жаль, більшість з цих передбачуваний криля нафтопродукти містять менше, ніж 10 відсотків Омега-3 і все, що у вигляді тригліцеридів, без унікальний фосфоліпідів і astaxanthin антиоксидантний захист.

Але це не тільки зміст, що є важливим – стільки ж, як вони. Це система доставки, що він отримує в вашій системі швидше і більш ефективно …

Прийняти ваше благополуччя на новий рівень

Так ось що в магазині для вас:

 • Багате джерело омега-3 ДГВ і EPA – а також захисних антиоксидантів і фосфоліпідів – що просування вашого здоров'я
 • Високі стандарти якості що дати вам повний мир розуму
Щоб побачити, як ваше здоров'я та якості життя може процвітати на новий рівень готові?

Ви можете бути здивовані, скільки антарктичної криля оливу вам потрібно … і якого роду інвестиції бере участь.

Насправді, суму, ви повинні залежить багато в чому ваші потреби особистого здоров'я. Але тільки дві капсули це доповнення з вашого першого їжі щодня підтримує вам рясні асортимент здоров'я підвищення інгредієнтів … і абсолютно не транс-ЖИРІВ!

Хоча жиророзчинних вітамінів в оливу криля кращих всмоктується з їжею, оточена вмісту допомагає пилоподавлення та поглинання жирів, так, приймаючи його з їжі не є суттєвим.

Я впевнений, що ви можете погодитися, що $24,95 є дуже розумним для такої високої якості продукту з так багато способів, щоб тримати вас почуття великої. Це просте 83 центів на день, щоб отримати переваги здоров'я серця, підтримки здоров'я суглобів і багато іншого!

Але тут це спосіб заощадити час перепризначення і будучи впевнені в поточні поставки.

Термін придатності оливу криля є повні два роки.

Отже ви можна замовити 3 місяці постачання і зручність мати стабільне постачання з боку, коли ваш поточний пляшку вичерпаються. Економить ваш час, Доставка доларів і ризик переривання постачання. І краще за все-це дає змогу зберегти вигоди від чистої криля нафти, що працює для вас постійно.

Таким чином, ви бачите, я дав вам всі мислимі підстави інвестувати невелику суму в підтримці вашого здоров'я з антарктичної оливу криля.

Я вважаю, ви зобов'язані зробити це заради себе, щоб зробити цей крок … додавання цих двох найважливіших харчові елементи-більше Омега-3 масла і більше антиоксидантів-в свій раціон. Чому б не використати те ж доведено джерелом, що тепер я використовую, щоб залишатися здоровим?

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту