» » криля нафти: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

криля нафти: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

Інші імена криля нафти

криля нафти: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередженняAceite де криля, Acide Docosahexaénoïque, Acides Gras Oméga 3, Acides Gras N-3, Acides Gras Polyinsaturés, Acides Gras W3, антарктичної криля нафти, морських піхотинців Concentré де Protéines, ДГВ, Docosahexanoic кислоти, EPA, Euphausia Superba нафти, Euphausiacé, Euphausiids нафти, Юій d' Euphausia Superba, Юій де криля, криля de Юій Antarctique, Юій d'Oméga 3, морського білка зосередитися, n-3 жирних кислот, Омега-3, Омега-3 жирні кислоти, Омега-3Oméga 3, Омега-3 жирних кислот, Омега-3 масла, поліненасичених жирних кислот, W-3 жирні кислоти

Огляд: країна криля нафти

Криля нафта є нафти з крихітних, креветки, як тварина. Беззубі кити, кредитні та кита акули їдять в першу чергу криля. У Норвезька слово "криля" означає "кита харчування." Люди витягти нафту з криля, помістити його в капсули і використовувати його для медицини. Деякі марки криля нафтопродуктів вказують на те, що вони використовують антарктичної криля. Це зазвичай стосується видів криля називається Euphausia superba.

Криля олія використовується для хвороби серця, високі рівні певних крові жирів (тригліцеридів), високий рівень холестерину, високий кров'яний тиск, обведення, рак, остеоартрит, депресія, передменструальний синдром (ПМС) і хворобливі менструації.

Як це працює? Криля олія містить жирних кислот, схожий на риб'ячий жир. Ці жири, як вважається, корисні жири, які зменшити набряки, нижній холестерину і зробити крові тромбоцитів менш важливо. Коли крові тромбоцитів менше липким вони мають менше шансів тромбів.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Використовує & ефективності криля нафти

Недостатньо докази:
  • Високий рівень холестерину. Розробка дослідження показує, що прийняття 1-1,5 грамів конкретні криля масла продукту (Нептун криля нафти, Нептун технології & біоресурси, Inc) щодня зменшує загального холестерину і холестерин ліпопротеїнів "поганий" (LDL) і збільшує холестерин ліпопротеїнів "хороший" high-density (HDL) у пацієнтів з високим рівнем холестерину. Вищі дози 2-3 г щодня також відображаються значно знизити рівень тригліцеридів, інший тип крові жирів.
  • Передменструальний синдром (ПМС). Існує ряд доказів, що приймаючи 2 г конкретні криля масла продукту (Нептун криля нафти, Нептун технології & біоресурси, Inc) щодня може зменшити симптоми передменструального Синдрому; але деякі експерти питання ці висновки, тому що вони вважають, що дослідження не було добре розроблений.
  • Артрит. Деякі дослідження показують, що людей з артритом, які приймають 300 мг конкретні криля масла продукту (Нептун криля нафти, Нептун технології & біоресурси, Inc.) щодня мають менше біль і тугоподвижность і функції краще після 30 днів лікування.
  • Високий кров'яний тиск.
  • Обведення.
  • Рак.
  • Депресія.
  • Інші умови.
Додаткові докази необхідно оцінити ефективність криля масла для цих цілей.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Побічні ефекти & безпеки криля нафти

Криля масла, здається, бути безпечними для більшості дорослих, коли використовуються належним чином за короткий проміжок часу (більше трьох місяців). Дослідження на криля нафти не адекватно проаналізував його безпеки або можливі побічні ефекти. Однак, цілком імовірно, що криля нафти може викликати деякі побічні ефекти, подібні до риб'ячий жир як неприємний запах з рота, печія, рибний смак, розлад шлунка, нудота і сипучих табурети.

Спеціальні заходи безпеки & попередження: Вагітність і грудне вигодовування: не досить відомо про використання нафти криля під час вагітності і годування груддю. Залишатися на безпечній стороні і Уникайте використання.

Спеціальні морепродукти: деякі люди, які мають алергію на морепродуктів може бути алергія на криля нафти добавки. Існує немає надійної інформації показані як ймовірно, люди з морепродуктів спеціальні є мати алергічну реакцію на криля нафти; Однак, поки не більше відомо, уникайте використання криля нафти або використовувати її обережно, якщо у вас є спеціальні морепродуктів.

Хірургії: Криля нафти може уповільнити згортання крові, тому занепокоєння, що це може збільшити ризик кровотечі під час і після операції. Припинення використання криля нафти принаймні 2 тижні до запланованої операції.

Відповідні дози криля нафти залежить від декількох факторів, як вік користувача, здоров'я та кількох інших умов. На цей час не є достатньо наукової інформації, щоб визначити відповідний діапазон дози для криля нафти. Майте на увазі, що природні продукти, не завжди обов'язково безпечні та дози можуть бути важливі. Переконайтеся, що виконайте відповідні вказівки на етикетці продукту і зверніться до вашого фармацевт або лікарем або іншим лікарем перед використанням.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту