» » Де придбати нафти криля?

Де придбати нафти криля?

Де придбати нафти криля?Ця стаття призначена для людей, які мають віри в натуральної медицини, але які є плутати між покупкою риб'ячий жир і криля олія для лікування їх медичного захворювань, природно, але перш ніж придбати нафти криля, вони хочуть знати, що криля нафти і те, що переваги криля нафти, криля олія проти риб'ячий жир, право...

Так що Продовжити читання цієї статті, через який ви дізнаєтеся, що криля, як криля є біо люмінесцентні тварин, і які переваги криля нафти. Повірте мені, після прочитання всіх подробиць про криля, ви погодитеся, що криля олія є дуже корисними, і ваше рішення підходить. Так дозволяє почати знову:

Що таке Krills?

Криля є ракоподібних, схожого на креветок, але лише 2,5 см у довжину, вагою 2 грамів. Він знаходиться в Антарктичного океанських і канали на фітопланктону плаваючий на воді і улюблена їжа китів, ущільнення, птахів, пінгвінів і інших морських видів.

Перерва в харчової ланцюга, що криля, може мати катастрофічні наслідки в екологічних умов. Це стратегічний елемент антарктичної біології, що складають може бути одним з найбільш важливих посилань в їжу веб. 85 Відомих видів, найбільш поширеним є Euphausia Superba (також можна шукати Euphausia Superba нафти), відомий як антарктичної криля, один з найбільш поширеними на планеті.

За оцінками, в Антарктиці, Загальна площа поверхні розподілу крилю представляє чотири рази площі Австралії. Для його достатку і містять поєднання відомих потужний антиоксидант поживних речовин вчені вважають, що він може стати одним з найбільш важливих харчових продуктів майбутнього. Різні дослідження, що проводяться у світі є піддаючи надзвичайні харчування та лікувальні властивості криля нафти.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Криля – біолюмінесцентних тварин

За винятком декількох видів euphausiids Загальна наукова назва для криля, є світло, виробляючи орган (photophore) в області живота, структуру, що дозволяє їм випромінюють світло через хімічної реакції за участю кисню і кілька сполук, які називаються luciferin, luciferase та ATP (АТФ).

Поки не відомо, чому вони мають цю здатність біолюмінесценції, деякі припущення є, що цей потенціал криля допомагає їм у залучення членів протилежної статі з метою відтворення, у той час як інші бачать її як камуфляж, щоб компенсувати свої тіні для того, щоб уникнути розпізнавання своїм хижаків, що живуть на мілководді.

Криля – рясні виду-використовує криля

Найбільш часто використовується криля включають криля аквакультури, як приманку у спортивної риболовлі, рибні продукти харчування в акваріумах та створення дієтичні продукти. У Японії вона використовується як харчування і називається "okiami", знаменитого інгредієнт, що використовуються в супи, салати та закуски. Воно характеризується його солоне і сильний смак, як омари. У решти світу використання криля обмежується його похідні, таких як нафта, що використовуються як харчова добавка через його лікарські та поживні властивості.

У води Антарктики, щорічний зловити цього ракоподібних є близько 100000 тонн і в Японії близько 70000. Перелов риби регулюється з 1993 року, на “ комісії для збереження з антарктичної морського життя ресурси ” з метою забезпечення сталого розвитку в майбутньому. Це крихітні тварина, сім'ї з “ Euphausiaceas ”, одна з найбільших груп океанів. Його банків досягли щільність близько 20 кг за кубічний метр води.

Передбачається, що є 90 видів по всьому світу, і тільки антарктичної криля біомаси між 50 і 150 млн тонн. Вважається, що криля Біомаса є найбільшим у світі сьогодні, і це може бути між 220 і 440 млн тонн. Природні оновлення цього біомаси проводиться протягом двох років.

Серед найбільш рясні видів є антарктичної крилю (Euphausia superba) і криля півночі Тихого океану (Euphausia pacifica).

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Користь для здоров'я криля нафти

Криля олія містить багато потужних Омега-3 жирних кислот і поживних речовин, антиоксиданти, вітаміни, фосфоліпідів, флавоноїди, т. д., які роблять його нафти з чудовим лікувальні властивості ефективний при лікуванні hyperlipidemia, біль у суглобах, м'язові болі і болі, запалення, передменструальний синдром і багатьох інших захворювань. Дійсно криля нафта є лише морського нафти, що поєднує в собі Омега-3 жирних кислот, фосфоліпідів і антиоксидантів, три основні фундаментальних речовини для людського організму нормально функціонувати і зберегти або відновити здоров'я.

Криля олія проти риб'ячий жир

З криля масла доступні на ринку антарктичної криля масла є більш стабільною і більш стійким, ніж звичайні риб'ячий жир, який означає, що вона триває довше і не окисляє в організмі. Триватиме 2 роки з холодильника та 4 років всередині холодильника. Криля нафти не залишають рибний смак, як загальноприйнята риб'ячий жир і немає не піщеводний рефлюкс, що відбувається з споживають криля нафти капсули, криля нафти капсули або криля нафти caplets.

Тому пам'ятайте, криля нафти капсули в день тримає доктора геть, тому, що криля нафти 48 разів краще, ніж риб'ячий жир.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Що таке krills? -Інформація оновлюється

Криля, невеликий морського ракоподібних, креветок, купання в щільні стада, особливо у водах Антарктики. Більшість близько 90 видів, які варіюються у довжину від 8 до 70 мм використання перната ноги для фільтрації крихітних діатомових водоростей, на яких вони канал, Загалом виділяють потужний зеленуватий Синє світло, який напевно допоможе їм зібрати для ікру. Криля жити у відкритому морі і є важливим елементом харчового ланцюга. Він служить як корм для риби, птиці та особливо кити, які споживають до 2 тонн криля. Банки ці ракоподібних мають щільності 20 кг за кубічний метр; Деякі види нерозв'язаними і далі до 2000 м завглибшки.

Тому що криля і величезної важливості як джерело білка японська та польських риби для криля парки. Криля нафти є знаменита для його цілющими властивостями. Тринадцять членів Антарктичний договір створили офіс в Австралії, що має повноваження обмежити уловів.

Кожен рік, Беззубі кити міграції до води Антарктики є тонни криля. Є більше 85 цей невеликий ракоподібних видів схожі на креветок. Це є гарним джерелом білка для їх багатьох хижаків, у тому числі людей, птахів і риби.

В Антарктиді, там були чудові наукових досліджень, серед них включають дослідження glaciology, метеорології, geomagnetism, глобальний клімат-контроль, сейсмології, і іоносферних фізики. Навколо Антарктиди, океани багатих поживними речовинами є важливим фокус дослідження. Біологи, виявили, що риби з води Антарктики є компонентом антифриз в їх крові, що дозволяє їм витримати температури нижче нуля.

Досліджень біологічних історії пінгвіни, ущільнення і крилю (потенційних джерело їжі для світу) надали нову інформацію на екологію цих видів. Міжнародних досліджень покращився розуміння розмноження криля і дозволив вчені поліпшити свої прогнози безпечний обмеження для врожаю ця тварина.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту